KONTAKT

ARKA Sp. z o.o.
Woskrzenice Duże 130
21-500 Biała Podlaska
POLSKA

e-mail: info@arka.com.pl , info@arka.eu

 

ZARZĄD


Prezes Zarządu
Arkadiusz Onyszczuk


Wiceprezes Zarządu
Katarzyna Płusko



Sekretariat
Barbara Dmitruk
b.dmitruk@arka.eu

83 344 64 31


Kierownik Działu Transportu i Spedycji
Grzegorz Dariusz Zadroga
(język polski, rosyjski)
e-mail:
g.zadroga@arka.com.pl
g.zadroga@arka.eu
 



DZIAŁ PRZEWOZÓW PLANDEKOWYCH

Samodzielny Specjalista ds. Transportu i Spedycji
Danuta Grubisz
(język polski, rosyjski)
e-mail:
d.grubisz@arka.com.pl
d.grubisz@arka.eu

83 344 64 36

Spedytorzy
Michał Bielecki
(język polski, angielski)
e-mail:
m.bielecki@arka.com.pl
m.bielecki@arka.eu

83 344 64 60

Sylwia Biegajło
(język polski, niemiecki)
e-mail:
s.biegajlo@arka.com.pl
s.biegajlo@arka.eu

83 344 64 37


Dagmara Kwiecińska
(język polski, niemiecki)
e-mail:
d.kwiecinska@arka.com.pl
d.kwiecinska@arka.eu

83 344 64 32


Ewa Weremko
(język polski, angielski)
e-mail:
e.weremko@arka.com.pl
e.weremko@arka.eu

83 344 64 39

 


DZIAŁ PLANOWANIA I DYSPONOWANIA POJAZDAMI

Adam Dołęga
(język polski)
e-mail:
a.dolega@arka.eu
83 344 64 46

 

Adrian Wołosz
(język polski)
e-mail:
a.wolosz@arka.eu
83 344 64 39



DZIAŁ KADR I PŁAC

Specjalista ds. Kadr i Płac
Jowita Lewczuk
j.lewczuk@arka.eu
 

 

Agnieszka Lewczuk
a.lewczuk@arka.eu

 

 



DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Głowna Księgowa
Maria Onyszczuk


Emilia Sowa
e.sowa@arka.eu

83 344 64 35

Ewa Wierzbicka
e.wierzbicka@arka.eu

83 344 64 35



DZIAŁ TABORU

Katarzyna Knigawka
k.knigawka@arka.eu

83 344 64 30




IT

Grzegorz Kazanowski

83 344 64 52

 

O. Sulechów

 

Rafał Ziętal
r.zietal@arka.eu

 

68 329 23 31

 

   

 

 



Fax: 83 344 64 55

www.arka.com.pl
www.arka.eu

 

 

Mapa

Arka Sp. z o.o.
Woskrzenice Duże 130
21-500 Biała Podlaska
Polska